Kurumsal


Üretim, Ar-Ge ve Kalite Kontrol alanlarında en son teknolojileri ülkemize kazandırmak vizyonuyla 2011 yılında yola koyulduk.

Sektörde 20 yıllık tecrübemizin ışığında; genç, dinamik ve konusunda uzman kadromuzla 12. yılımızı gururla ve büyüyerek geride bıraktık.

Gıda, Tarım Tedarik Zinciri, Hayvancılık, İlaç ve Kimyasal analiz sektörlerinde 65. yılını geride bırakan ve %70’lik pazar payı ile dünya lideri olan FOSS firmasını, ülkemizde %85’lik pazar payı ile temsil ediyoruz.

100 yılı aşkın süredir, optik görüntüleme sistemleri, yaşam bilimleri ve endüstri mikroskopları, fotoğraf makineleri, medikal teknolojiler ve tüm endüstriler için tahribatsız muayene sistemleri (NDT), videoskop/boroskop gibi ileri görüntüleme sistemleri (RVI) ve X-Ray Fluorescence (XRF) teknolojileri geliştiren dünya teknoloji devi Olympus Corporation firmasını; Evident Scientific markası altında tüm teknolojik çözümleriyle ve onaylı servis/kalibrasyon merkezi desteğimizle temsil ediyoruz.

35 yılı aşkın tecrübesi, 1300’den fazla çalışanı ile global pazar lideri olan Randox temsilciliğimizle; et, deniz mahsülleri, süt, tahıl, yem, bal ve şarap endüstrileri için; verimli, kaliteli, hızlı ve güvenilir antibiyotik kalıntı tespit çözümleri sunuyoruz.

Temsilcisi olduğumuz Oxford Instruments, HunterLab, Atago ve diğer birçok dünya lideri markalar sayesinde "Anahtar Teslim" laboratuvar çözümleri de sunuyoruz.

Dünyanın her yerinde geliştirilen en son teknolojileri sizlerle buluşturmak için çıktığımız bu yolda; Endüstri, Ar-Ge, Kalite Kontrol ve Nanoteknoloji biliminin ülkemizdeki ilerlemesine;
- Dünyanın en çok tercih edilen taramalı masaüstü elektron mikroskobu Thermo Fisher Scientific SEM (Phenom-World)
- Nanoindentasyon konusunda 30 yıllık tecrübesi olan Micro Materials firmalarını temsil ederek katkı vermeye devam ediyoruz.
- 40 yılı aşkın tecrübesi ile önde gelen bir uluslararası tedarikçi olan Agar Scientific ile tüm mikroskobik formları destekleyen sarf malzemeler ve numune hazırlama teçhizatları konusunda kolay, hızlı ve verimli bir şekilde satın alma yapılmasını sağlayan hizmetler sunuyoruz.

Konusunda uzman ve tecrübeli mühendislerden oluşan kadromuzla sizlere hizmet vermeye başladığımız ilk günden itibaren, müşteri odaklı çalışma anlayışına sahip olduk. İşimize farklı bir bakış açısıyla yaklaşıp, kazandığımız müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çekmek için durmaksızın çalışmaya devam ediyoruz.

Dünyanın önde gelen teknolojileri ve bilimsel üretim tekniklerini, lider markalarla ülkemize getirmeyi firmamıza misyon edindik. Sunduğumuz çözümler ile size problemsiz bir süreç yaşatmak için; İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Konya ve Adana’daki satış, servis ve uygulama ağımızla her zaman yanınızda olmaya devam edeceğiz.