Kurumsal


Üretim, Ar-Ge ve Kalite Kontrol alanlarında en son teknolojileri ülkemize kazandırmak vizyonuyla 2011 yılında yola koyulduk.

Sektörde 20 yıllık tecrübemizin ışığında; genç, dinamik ve konusunda uzman kadromuzla 9. yılımızı gururla ve büyüyerek geride bıraktık.

Gıda, Tarım Tedarik Zinciri, Hayvancılık, İlaç ve Kimyasal analiz sektörlerinde 60. yılını geride bırakan ve %70’lik pazar payı ile dünya lideri olan FOSS firmasını, ülkemizde %85’lik pazar payı ile temsil ediyoruz.

35 yılı aşkın tecrübesi, 1300’den fazla çalışanı ile global pazar lideri olan Randox temsilciliğimizle; et, deniz mahsülleri, süt, tahıl, yem, bal ve şarap endüstrileri için; verimli, kaliteli, hızlı ve güvenilir antibiyotik kalıntı tespit çözümleri sunuyoruz.

Temsilcisi olduğumuz Oxford Instruments, HunterLab, Atago, Stakpure ve diğer birçok dünya lideri markalar sayesinde "Anahtar Teslim" laboratuvar çözümleri de sunuyoruz.

Dünyanın her yerinde geliştirilen en son teknolojileri sizlerle buluşturmak için çıktığımız bu yolda; Endüstri, Ar-Ge, Kalite Kontrol ve Nanoteknoloji biliminin ülkemizdeki ilerlemesine;
- Dünyanın en çok tercih edilen taramalı masaüstü elektron mikroskobu Thermo Fisher Scientific SEM (Phenom-World)
- Nanoindentasyon konusunda 30 yıllık tecrübesi olan Micro Materials firmalarını temsil ederek katkı vermeye devam ediyoruz.
- 40 yılı aşkın tecrübesi ile önde gelen bir uluslararası tedarikçi olan Agar Scientific ile tüm mikroskobik formları destekleyen sarf malzemeler ve numune hazırlama teçhizatları konusunda kolay, hızlı ve verimli bir şekilde satın alma yapılmasını sağlayan hizmetler sunuyoruz.

Konusunda uzman ve tecrübeli mühendislerden oluşan kadromuzla sizlere hizmet vermeye başladığımız ilk günden itibaren, müşteri odaklı çalışma anlayışına sahip olduk. İşimize farklı bir bakış açısıyla yaklaşıp, kazandığımız müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çekmek için durmaksızın çalışmaya devam ediyoruz.

Dünyanın önde gelen teknolojileri ve bilimsel üretim tekniklerini, lider markalarla ülkemize getirmeyi firmamıza misyon edindik. Sunduğumuz çözümler ile size problemsiz bir süreç yaşatmak için; İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Konya ve Adana’daki satış, servis ve uygulama ağımızla her zaman yanınızda olmaya devam edeceğiz.

Barbaros Buyrukbilen

Yönetim

Burak Tezcan

Yönetim

Eyüp Özgür

Yönetim

Onur Kütük

Yönetim

Mustafa Hoşgönül

Uygulama-Eğitim / İzmir

Özgür Akmermer

Satış / Ankara

Barış Akdeniz

Satış / İstanbul

Burak Elik

Uygulama-Eğitim / İstanbul

Onur Işık

Satış / Bursa

Mustafa Gedik

Satış / Ankara

Hakan Yiğit

Satış / Ankara

Ayşe Kasapoğlu

Satış / İstanbul

Gökalp Özyıldırım

Satış / İstanbul

Yasin Akbaş

Uygulama-Eğitim / İstanbul

Güler Ova

Satış / İstanbul

Barkın Özseven

Servis / İzmir

Ercan Elveren

Servis / Bursa

Semih Sarı

Servis / Ankara

Salih Taş

Servis / İstanbul

Okan Köse

Servis / İstanbul

Cumhur Çorum

Servis / Adana

Barış Ertürk

Servis / Konya

Mustafa Yavuz

Servis / Ankara

İbrahim Ulu

Finans

Aydın Tütcü

Sevkiyat

Mürşit Asker

Depo Sorumlusu

Emine Tanrıverdi

Ofis Görevlisi