Üretim, Ar-Ge ve Kalite Kontrol alanlarında en son teknolojileri ülkemize kazandırmak vizyonuyla 2011 yılında yola koyulduk.

Sektörde 20 yıllık tecrübemizin ışığında; genç, dinamik ve konusunda uzman kadromuzla 6. yılımızı gururla ve büyüyerek geride bıraktık.

Gıda, Tarım Tedarik Zinciri, Hayvancılık, İlaç ve Kimyasal analiz sektörlerinde 60. yılını geride bırakan ve %70’lik pazar payı ile dünya lideri olan FOSS firmasını, ülkemizde %85’lik pazar payı ile temsil ediyoruz.

Temsilcisi olduğumuz Oxford Instruments, HunterLab, Stakpure ve diğer birçok dünya lideri markalar sayesinde "Anahtar Teslim" laboratuvar çözümleri de sunuyoruz.

Dünyanın her yerinde geliştirilen en son teknolojileri sizlerle buluşturmak için çıktığımız bu yolda; Endüstri, Ar-Ge, Kalite Kontrol ve Nanoteknoloji biliminin ülkemizdeki ilerlemesine;
- Dünyanın en çok tercih edilen taramalı masaüstü elektron mikroskobu Phenom-World
- AFM dünyasına yenilikçi bir soluk getiren CS Instruments firmalarını temsil ederek katkı vermeye devam ediyoruz.

Konusunda uzman ve tecrübeli mühendislerden oluşan kadromuzla sizlere hizmet vermeye başladığımız ilk günden itibaren, müşteri odaklı çalışma anlayışına sahip olduk. İşimize farklı bir bakış açısıyla yaklaşıp, kazandığımız müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çekmek için durmaksızın çalışmaya devam ediyoruz.

Dünyanın önde gelen teknolojileri ve bilimsel üretim tekniklerini, lider markalarla ülkemize getirmeyi firmamıza misyon edindik. Sunduğumuz çözümler ile size problemsiz bir süreç yaşatmak için; İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Adana’daki satış, servis ve uygulama ağımızla her zaman yanınızda olmaya devam edeceğiz.

Barbaros Buyrukbilen

Yönetim

Burak Tezcan

Yönetim

Eyüp Özgür

Yönetim

Onur Kütük

Yönetim

Mustafa Hoşgönül

Satış

Özgür Akmermer

Satış

Barış Akdeniz

Satış

Ceyhun Coşar

Satış

Burak Elik

Satış

Zeynep Esin

Satış

Semih Koçak

Satış

Barkın Özseven

Servis

Ercan Elveren

Servis

Metin Turan

Servis

Semih Sarı

Servis

Salih Taş

Servis

Resul Bener

Servis

Okan Köse

Servis

İbrahim Ulu

Finans

Aydın Tütcü

Sevkiyat